FSP060M-DAA3
Productnummer DigiKey
2967-FSP060M-DAA3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP060M-DAA3
Beschrijving
AC DC, 24V, 60W MEDICAL ADAPTER,
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24V 60 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
210mW
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug R/A, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,08" L x 2,31" B x 1,24" H (129,1mm x 58,6mm x 31,5mm)
Spanning - uitgang
24V
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Vermogen (watt)
60 W