FSP065-DHCM1
Productnummer DigiKey
2967-FSP065-DHCM1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP065-DHCM1
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 65 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
65 W
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Geen stroomverbruik
210mW
Serie
Polarisatie
Positief midden
Toepassingen
Medisch
Efficiëntie
87%
Gebruikte regio
Internationaal
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
5,08" L x 2,01" B x 1,22" H (129,0mm x 51,0mm x 30,9mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV
Stroom - uitgang (max.)
5,42A