FSP080-P24-A24
Productnummer DigiKey
2967-FSP080-P24-A24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP080-P24-A24
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 80W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Efficiëntie
90%
Serie
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Verpakking
Box
Functies
Universele ingang
Status onderdeel
Actief
Type montage
Chassismontage
Type
Open frame
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,18" H (101,6mm x 50,8mm x 30,0mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cCSAus, FCC, UL, VCCI
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Spanning - uitgang 1
24V
Minimale vereiste belasting
Ja
Stroom - uitgang 1
3.33 A