FSP090M-RGA is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Op voorraad: 147
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Tri-Mag, LLC
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Tri-Mag, LLC
Op voorraad: 0
Op voorraad: 27
15V 90 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
FSP090M-RGA
Productnummer DigiKey
2967-FSP090M-RGA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP090M-RGA
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Geen stroomverbruik
210mW (max.)
Toepassingen
Medisch
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Grootte / afmetingen
5,71" L x 2,77" B x 1,12" H (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Spanning - uitgang
15V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
6A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
90 W