FSP1200-20FM
Productnummer DigiKey
2967-FSP1200-20FM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP1200-20FM
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 2X12V 2130W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Front-end AC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 2
97 A
Fabr.
Vermogen (watt)
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
80%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 55°C
Type
Front-end
Functies
PMBus™, Universal Input
Aantal uitgangen
2
Type montage
Rackmontage
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
7,28" L x 2,89" B x 1,53" H (184,9mm x 73,4mm x 38,9mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, cULus, GS
Spanning - uitgang 2
12V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
80.5 A