FSP150-AWAN3
Productnummer DigiKey
2967-FSP150-AWAN3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP150-AWAN3
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 150W
Gedetailleerde beschrijving
54V 150 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Voeding DIN, 4-pins
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
70,9" (1,80 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
5,96" L x 2,98" B x 1,00" H (151,3mm x 75,6mm x 25,4mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Spanning - uitgang
54V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
2,78A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
150 W