FSP250M-KBA is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Similar
XP Power
Op voorraad: 4
Gegevensblad
19V 250 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
FSP250M-KBA Medical Adapter
FSP250M-KBA
Productnummer DigiKey
2967-FSP250M-KBA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP250M-KBA
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 250W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Toepassingen
Medisch
Serie
Efficiëntie
Niveau VI
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Rechthoekig, 6 posities
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
36" (0,91 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
8,30" L x 3,45" B x 1,63" H (210,8mm x 87,6mm x 41,5mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Spanning - uitgang
19V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
13,16A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
250 W