FSP270-RFAN3
Productnummer DigiKey
2967-FSP270-RFAN3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP270-RFAN3
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 270W
Gedetailleerde beschrijving
48V 270 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
500mW (max.)
Fabrikant
FSP Technology Inc.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 9,5mm
Gebruikte regio
Internationaal
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Vorm
Bureaublad (Klasse II)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Type ingang
Snoer (apart verkocht)
Grootte / afmetingen
8,03" L x 3,45" B x 1,63" H (204,0mm x 87,6mm x 41,5mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Spanning - uitgang
48V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
5,62A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
270 W