FSP300-50AEB
Productnummer DigiKey
2967-FSP300-50AEB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP300-50AEB
Beschrijving
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 300W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ATX AC/DC-omzetters 4 Uitgang 3,3V 5V 12V 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 2
16 A
Fabr.
Stroom - uitgang 3
25 A
Serie
Stroom - uitgang 4
0.3 A
Verpakking
Box
Vermogen (watt)
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
ITE (commercieel)
Type
ATX
Efficiëntie
90%
Aantal uitgangen
4
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 50°C
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Functies
Stand-by uitgang, universele ingang
Spanning - uitgang 1
3,3V
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang 2
5V
Grootte / afmetingen
5,91" L x 5,52" B x 3,39" H (150,1mm x 140,2mm x 86,1mm)
Spanning - uitgang 3
12V
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, cURus, FCC, TUV
Spanning - uitgang 4
12V
Standaard nummer
Stroom - uitgang 1
19 A