FSP350-F35-A12
Productnummer DigiKey
2967-FSP350-F35-A12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP350-F35-A12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Fabr.
Spanning - isolatie
500 V
Serie
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
PFC, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
5,00" L x 3,00" B x 1,28" H (127,0mm x 76,2mm x 32,4mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cCSAus, FCC, UL, VCCI
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
16.7 A