FSP550-20FM
Productnummer DigiKey
2967-FSP550-20FM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP550-20FM
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 550W
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Front-end AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
80%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 55°C
Status onderdeel
Actief
Functies
PMBus™, Universal Input
Type
Front-end
Type montage
Rackmontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
7,28" L x 2,89" B x 1,53" H (184,9mm x 73,4mm x 38,9mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CCC, CE, cULus, GS
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
45.8 A