FSP550-70MUA
Productnummer DigiKey
2967-FSP550-70MUA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP550-70MUA
Beschrijving
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 4X12V 550W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ATX AC/DC-omzetters 6 Uitgang 3,3V 5V 12V 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 3
16 A
Fabr.
Stroom - uitgang 4
16 A
Serie
Stroom - uitgang 5
16 A
Verpakking
Box
Stroom - uitgang 6
500 mA
Status onderdeel
Actief
Vermogen (watt)
Type
ATX
Toepassingen
Medisch
Aantal uitgangen
6
Efficiëntie
80%
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 50°C
Spanning - uitgang 1
3,3V
Functies
PFC, stand-by uitgang, universele ingang
Spanning - uitgang 2
5V
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang 3
12V
Grootte / afmetingen
5,91" L x 5,51" B x 3,39" H (150,0mm x 140,0mm x 86,0mm)
Spanning - uitgang 4
12V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, FCC, VCCI
Spanning - uitgang 5
12V
Standaard nummer
Spanning - uitgang 6
12V
Minimale vereiste belasting
Ja
Stroom - uitgang 1
20 A
Basisproductnummer
Stroom - uitgang 2
20 A