FSP700-80PSA(SK)
Productnummer DigiKey
2967-FSP700-80PSA(SK)-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSP700-80PSA(SK)
Beschrijving
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 4X12V 700W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ATX AC/DC-omzetters 8 Uitgang 3,3V 5V 12V 12V 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang 2
30 A
Fabr.
Stroom - uitgang 3
16 A
Serie
Stroom - uitgang 4
16 A
Verpakking
Box
Stroom - uitgang 5
16 A
Status onderdeel
Actief
Stroom - uitgang 6
16 A
Type
ATX
Vermogen (watt)
Aantal uitgangen
8
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Efficiëntie
80%
Spanning - uitgang 1
3,3V
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 50°C
Spanning - uitgang 2
5V
Functies
Universele ingang
Spanning - uitgang 3
12V
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang 4
12V
Grootte / afmetingen
5,51" L x 5,91" B x 3,39" H (140,0mm x 150,1mm x 86,1mm)
Spanning - uitgang 5
12V
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Spanning - uitgang 6
12V
Stroom - uitgang 1
24 A