PM150-12A
Productnummer DigiKey
2967-PM150-12A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PM150-12A
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 80 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Serie
Efficiëntie
92%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,00" L x 2,00" B x 1,29" H (101,6mm x 50,8mm x 32,8mm)
Spanning - ingang
80 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, TÜV, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
8.35 A