FDC-C42-411010001
Productnummer DigiKey
5710-FDC-C42-411010001-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDC-C42-411010001
Beschrijving
CONTROL TEMP/PROC 90-250V PANEL
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
90 ~ 250 VAC Paneelmontage
Categorie
Type display
LCD - Driekleuren tekens
Fabrikant
Future Design Controls
Beeldschermtekens - hoogte
0,590" (15,00mm), 0,374" (9,50mm)
Serie
Spanning - voeding
90 ~ 250 VAC
Verpakking
Retailverpakking
Afmetingen paneeluitsparing
Vierkant - 92,00mm x 92,00mm
Status onderdeel
Actief
Type montage
Paneelmontage
Type
Process, Temperature Controller (RTD, Voltage, Current, Type B,C, D, E, J, K,L, N,P, R, S, T, U)
Stijl aansluiting
Schroefklem
Ingangsbereik
-250°C ~ 1800°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 150mV
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Type uitvoer
Relais (2)
Functies
Terminal Cover, 6 Event Inputs, Auto-Tuning, Sensor Fault Detection, Alarm Signaling
Regelmethode
Aan/uit, proportioneel (PID)
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 50°C