ELI121-CRW_Back
ELI and NXP iMX7D SABRE Compatibility Demo
ELI121-CRW
Productnummer DigiKey
622-1089-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ELI121-CRW
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1"
Gedetailleerde beschrijving
Resistief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 12,1" (307,34mm) 1024 x 768 (XGA)
Categorie
Schermdiagonaal
12,1" (307,34mm)
Zichtvlak
245,76mm B x 184,32mm H