ELI156-IPHW
ELI Family Multi Touch Support
ELI156-IPHW
Productnummer DigiKey
622-ELI156-IPHW-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ELI156-IPHW
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 15.6"
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 15,6" (396,24mm) 1920 x 1080
Categorie
Schermdiagonaal
15,6" (396,24mm)
Zichtvlak
344,16mm B x 193,59mm H