UEZGUI-1788-43WQS-BA
Productnummer DigiKey
622-1041-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UEZGUI-1788-43WQS-BA
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Resistief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Categorie
Aanraakscherm
Resistief
Schermdiagonaal
4,3" (109,22mm)
Serie
Zichtvlak
95,04mm B x 54,00mm H