UEZGUI-1788-56VI-BA is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
Op voorraad: 10
Gegevensblad
Resistief Displaymodulen - LCD, grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur I2C, SPI 5,6" (142,24mm) 640 x 480 (VGA)
UEZGUI-1788-56VI-BA
Productnummer DigiKey
622-1060-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UEZGUI-1788-56VI-BA
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.6"
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Schermdiagonaal
5,6" (142,24mm)
Zichtvlak
112,01mm B x 84,58mm H