MGDDI-20-R-C
Productnummer DigiKey
2551-MGDDI-20-R-C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGDDI-20-R-C
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 5V 20W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 5V 5V 2A, 2A 12V - 160V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
2A, 2A
Fabr.
Vermogen (watt)
20 W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Verpakking
Bulk
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
90%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
12V
Verpakking / doos
16-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
160V
Grootte / afmetingen
1,58" L x 1,03" B x 0,50" H (40,1mm x 26,1mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 2
5V