MGDDI-20-R-I
Productnummer DigiKey
2551-MGDDI-20-R-I-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGDDI-20-R-I
Beschrijving
DC DC CONVERTER 24V 24V 20W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 24V 24V 425mA, 425mA 12V - 160V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MGDDI-20-R-I Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
425mA, 425mA
Fabr.
Vermogen (watt)
20 W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
90%
Spanning - ingang (min.)
12V
Verpakking / doos
16-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
160V
Grootte / afmetingen
1,58" L x 1,03" B x 0,50" H (40,1mm x 26,1mm x 12,7mm)
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 2
24V