MGDDI-60-R-E
Productnummer DigiKey
2551-MGDDI-60-R-E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MGDDI-60-R-E
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 12V 60W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V 12V 2,5A, 2,5A 12V - 160V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
2,5A, 2,5A
Fabr.
Vermogen (watt)
60 W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Actief
Functies
Basisplaat
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Efficiëntie
91%
Spanning - ingang (min.)
12V
Spanning - ingang (max.)
160V
Verpakking / doos
17-DIP-module
Spanning - uitgang 1
Grootte / afmetingen
2,86" L x 1,89" B x 0,49" H (72,7mm x 47,9mm x 12,5mm)
Spanning - uitgang 2
12V