HP75-72PS
Productnummer DigiKey
1997-HP75-72PS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HP75-72PS
Beschrijving
72" FAN CORD W ON/OFF THUMB WHEE
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator stroomkabel Ventilator klem contactdoos 45˚ 72,0" (1,83m) NEMA stekker 1-15
Categorie
Aantal geleiders
2
Fabrikant
Gardtec Incorporated
Type snoer
SPT-1
Verpakking
Bulk
Markering van goedkeuringsinstanties
cURus
Status onderdeel
Actief
Nominale spanning
300 V
Stijl
Vrouwelijke bus naar mannelijke stekker
Bedrijfstemperatuur
105°C
1e connector
Ventilator klem contactdoos 45˚
Functies
Duimwiel
2e connector
NEMA stekker 1-15
Basisproductnummer
Lengte
72,0" (1,83m)