FFC2A32-40-T
Productnummer DigiKey
2073-FFC2A32-40-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
2073-FFC2A32-40-TCT-ND - Cut Tape (CT)
2073-FFC2A32-40-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FFC2A32-40-T
Beschrijving
CONN FFC VERT 40POS 0.5MM SMD
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
40 positie FFC, FPC connectors Contacten, verticaal - 1-zijdig 0,020" (0,50mm) Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FFC2A32-40-T Modellen
Categorie
Type kabeluiteinde
Conisch
Fabrikant
GCT
Materiaal contact
Fosforbrons
Serie
Afwerking contact
Tin
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Materiaal behuizing
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Status onderdeel
Actief
Materiaal actuator
Type plat flexibel
FFC, FPC
Functies
Lasblokkering, nul indrukkracht (Zero Insertion Force - ZIF)
Type montage
Opbouwmontage
Nominale spanning
30V
Type connector/contact
Contacten, verticaal - 1-zijdig
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Aantal posities
40
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Hoogte
0,020" (0,50mm)
Nominale stroom (A)
0,2A
Aansluiting
Soldeersel
Kleur behuizing
Naturel
Dikte FFC, FCB
0,30mm
Kleur actuator
Zwart
Hoogte boven bord
0,167" (4,25mm)