6303742M5703(R)
Productnummer DigiKey
1939-6303742M5703(R)-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
6303742M5703(R)
Beschrijving
THAILAND 6A PLUG, 2 PRONGS, TIS
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8,20' (2,50m) Voedingskabel Zwart TIS 166-2549 naar IEC 320-C8 VKF
Categorie
Type snoer
VKF
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Draaddikte
18AWG
Verpakking
Bulk
Afscherming
Niet afgeschermd
Status onderdeel
Actief
Lengte
8,20' (2,50m)
Stijl
Mannelijke pennen (bladen) naar vrouwelijke stekkerdozen (sleuven)
Kleur
Zwart
1e connector
TIS 166-2549
Nominale spanning
250V
2e connector
IEC 320-C8
Nominale stroom (A)
2,5A
Aantal geleiders
2
Bedrijfstemperatuur
70°C