C20LW11852M0TT(R)
C20LW11852M0TT(R)
C20LW11852M0TT(R)
Productnummer DigiKey
1939-1868-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C20LW11852M0TT(R)
Beschrijving
CBL ASSY 2.0MM PLUG-CBL RND 6.6'
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Kabel compleet 2,0mm bi.dia., 5,5mm bu.dia. Plug, schroefdraadborging, naar draadkabels Rond 6,6' (2,00m)
Categorie
Stijl
Plug, schroefdraadborging, naar draadkabels
Fabrikant
GlobTek, Inc.
Lengte
6,6' (2,00m)
Verpakking
Bulk
Kabeltype
Rond
Status onderdeel
Actief
Afscherming
Afgeschermd
Type aansluiting
2,0mm bi.dia., 5,5mm bu.dia.