TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Productnummer DigiKey
1939-TR9CJ4340LCP-N-RVB(R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.8V 60W
Gedetailleerde beschrijving
13,8V 60 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
60 W
Toepassingen
ITE (commercieel)
Efficiëntie
Niveau V
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
60,2" (1,50m)
Ingangsconnector
IEC 320-C14
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, cULus, EAC, IRAM, NrCAN, PSE, UKCA, Ukraine, VCCI, WEEE, RCM
Spanning - uitgang
13,8V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
4,34A