TR9KE1500MLX-N(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-TR9KE1500MLX-N(R6B)-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TR9KE1500MLX-N(R6B)
Beschrijving
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Gedetailleerde beschrijving
12V 18 W AC/DC Extern Bureaublad (Klasse II) Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
TR9KE1500MLX-N(R6B) Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Uitgangsconnector
Rechthoekig, 3 posities
Snoerlengte
47,2" (1,20 m)
Ingangsconnector
IEC 320-C8
Grootte / afmetingen
3,17" L x 1,97" B x 1,22" H (80,5mm x 50,0mm x 31,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, EAC, LPS, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Spanning - uitgang
12V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
1,5A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
18 W