WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Productnummer DigiKey
1939-1863-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Gedetailleerde beschrijving
20V 18 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
EDA/CAD-modellen
WR9QZ900LCP-N(R6B) Modellen
Toepassingen
ITE (commercieel)
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 2
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,5mm BID x 5,5mm BUD x 11,0mm
Snoerlengte
72" (1,83m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade (apart verkocht)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,91" L x 1,71" B x 1,34" H (74,0mm x 43,5mm x 34,0mm)
Spanning - uitgang
20V
Goedkeuringsinstantie
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Stroom - uitgang (max.)
900mA
Standaard nummer
60950-1; 62368-1
Vermogen (watt)
18 W
Basisproductnummer
Geen stroomverbruik
75mW (max.)