S15OB381-124 | |
|---|---|
Fabrikant | Goertek Microelectronics Inc. |
Productnummer fabrikant | S15OB381-124 |
Beschrijving | MIC MEMS ANALOG -38dB OMNI |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 100 Hz ~ 8 kHz Analoog Microfoons MEMS (Silicium) 1.5 V ~ 3.6 V Omnidirectioneel (-38dB ±1dB @ 94dB SPL) Soldeerblokken |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Signaal-ruisverhouding 62,5dB |
Fabrikant Goertek Microelectronics Inc. | Impedantie 400 Ohms |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Spanningsbereik 1.5 V ~ 3.6 V |
Status onderdeel Actief | Stroom - voeding 150 µA |
Type MEMS (Silicium) | Locatie poort Bovenkant |
Type uitvoer Analoog | Aansluiting Soldeerblokken |
Richting Omnidirectioneel | Grootte / afmetingen 0,108" L x 0,073" B (2,75mm x 1,85mm) |
Frequentiebereik 100 Hz ~ 8 kHz | Hoogte (max.) 0,039" (1,00mm) |