S15OB381-124
Productnummer DigiKey
4719-S15OB381-124TR-ND - Tape & Reel (TR)
4719-S15OB381-124CT-ND - Cut Tape (CT)
4719-S15OB381-124DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Goertek Microelectronics Inc.
Productnummer fabrikant
S15OB381-124
Beschrijving
MIC MEMS ANALOG -38dB OMNI
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Hz ~ 8 kHz Analoog Microfoons MEMS (Silicium) 1.5 V ~ 3.6 V Omnidirectioneel (-38dB ±1dB @ 94dB SPL) Soldeerblokken
Categorie
Signaal-ruisverhouding
62,5dB
Fabrikant
Goertek Microelectronics Inc.
Impedantie
400 Ohms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanningsbereik
1.5 V ~ 3.6 V
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding
150 µA
Type
MEMS (Silicium)
Locatie poort
Bovenkant
Type uitvoer
Analoog
Aansluiting
Soldeerblokken
Richting
Omnidirectioneel
Grootte / afmetingen
0,108" L x 0,073" B (2,75mm x 1,85mm)
Frequentiebereik
100 Hz ~ 8 kHz
Hoogte (max.)
0,039" (1,00mm)