SD18OB261-050
Productnummer DigiKey
4719-SD18OB261-050TR-ND - Tape & Reel (TR)
4719-SD18OB261-050CT-ND - Cut Tape (CT)
4719-SD18OB261-050DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Goertek Microelectronics Inc.
Productnummer fabrikant
SD18OB261-050
Beschrijving
MIC MEMS DIGITAL -26dB OMNI
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Hz ~ 8 kHz Microfoons MEMS (Silicium) 1.62 V ~ 3.6 V Omnidirectioneel (-26dB ±1dB @ 94dB SPL) Soldeerblokken
Categorie
Spanning - nominaal
1.8 V
Fabrikant
Goertek Microelectronics Inc.
Spanningsbereik
1.62 V ~ 3.6 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding
650 µA
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Type
MEMS (Silicium)
Aansluiting
Soldeerblokken
Richting
Omnidirectioneel
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,104" B (3,50mm x 2,65mm)
Frequentiebereik
100 Hz ~ 8 kHz
Hoogte (max.)
0,043" (1,08mm)