G040P04M
Productnummer DigiKey
3141-G040P04MTR-ND - Tape & Reel (TR)
3141-G040P04MCT-ND - Cut Tape (CT)
3141-G040P04MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G040P04M
Beschrijving
MOSFET P-CH 40V 222A TO-263
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 180 A (Tc) 178W (Tc) Opbouwmontage TO-263
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,5mOhm @ -15A,- 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 250µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
206 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
14983 pF @ 20 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
178W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-263
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V