GSFR2500J
Productnummer DigiKey
4786-GSFR2500JTR-ND - Tape & Reel (TR)
4786-GSFR2500JCT-ND - Cut Tape (CT)
4786-GSFR2500JDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GSFR2500J
Beschrijving
DIODE STD 2500V 500MA DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 2500 V 500mA Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
500 ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 2500 V
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij Vr, F
30pF @ 4V, 1MHz
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
2500 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
500mA
Apparaatpakket leverancier
DO-214AC (SMA)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
2.5 V @ 500 mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C