G125-FV10805F3-2AB2ABP
Productnummer DigiKey
952-G125-FV10805F3-2AB2ABP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G125-FV10805F3-2AB2ABP
Beschrijving
CONN F-HDR 4PWR 8SIG PCB VERT
Gedetailleerde beschrijving
12 (8 + 4 vermogen) Posities Receptacle Connector 0,049" (1,25mm) Through-hole Goud
EDA/CAD-modellen
G125-FV10805F3-2AB2ABP Modellen
Categorie
Type bevestiging
Schroefsluiting
Hoogte isolatie
0,207" (5,25mm)
Status onderdeel
Actief
Lengte contact - stijl
0,118" (3,00mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Functies
Koppelflens, montageflens, pick-and-place, polarisatiesleutel
Nominale stroom (A)
2A, 10A
Pitch - mating
Nominale spanning
450V
Rij-afstand - mating
0,049" (1,25mm)