G125-MH11005M4P
Productnummer DigiKey
952-G125-MH11005M4P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G125-MH11005M4P
Beschrijving
CONN HDR 1.25MM R/A 10POS
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 10 posities 0,049" (1,25mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
G125-MH11005M4P Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,130" (3,30mm)
Fabr.
Hoogte isolatie
0,209" (5,30mm)
Serie
Vorm contact
Circular
Verpakking
Strook
Afwerking contact - mating
Goud
Status onderdeel
Actief
Dikte afwerking contact - mating
8,00µin (0,203µm)
Type aansluiting
Afwerking contact - stijl
Goud
Type contact
Pen mannetje
Materiaal contact
Fosforbrons
Pitch - mating
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA4T), nylon 4T, glasgevuld, halogeenvrij
Aantal posities
Functies
Koppelflens, montageflens, pick-and-place, polarisatiesleutel
Aantal rijen
2
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Rij-afstand - mating
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities belast
Alle
Kleur isolatie
Groen
Stijl
Nominale stroom (A)
2A
Shrouding
Met mantel - 4-wandig
Nominale spanning
450V