M20-9731045
Productnummer DigiKey
952-1841-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M20-9731045
Beschrijving
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 10 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
M20-9731045 Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,276" (7,00mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,122" (3,10mm)
Verpakking
Bulk
Totale lengte contact
0,496" (12,60mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Goud
Pitch - mating
Materiaal contact
Messing
Aantal posities
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA6T), nylon 6T
Aantal rijen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal posities belast
Alle
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl
Kleur isolatie
Zwart
Shrouding
Zonder mantel
Nominale stroom (A)
3A per contact
Type montage
Mated stapelhoogtes
10,04mm, 10,64mm, 11,04mm, 16,54mm