M20-9962045
Productnummer DigiKey
M20-9962045-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M20-9962045
Beschrijving
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 20 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
M20-9962045 Modellen
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabr.
Type bevestiging
Push-Pull
Serie
Lengte contact - mating
0,240" (6,10mm)
Verpakking
Bulk
Lengte contact - stijl
0,118" (3,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Goud
Pitch - mating
Materiaal contact
Messing
Aantal posities
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA6T), nylon 6T
Aantal rijen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal posities belast
Alle
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl
Kleur isolatie
Zwart
Shrouding
Zonder mantel
Nominale stroom (A)
3A per contact