M50-3200345
Productnummer DigiKey
952-3353-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M50-3200345
Beschrijving
CONN RCPT 6POS 0.05 GOLD PCB R/A
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6 Posities Receptacle Connector 0,050" (1,27mm) Doorgaand gat, rechte hoek Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
M50-3200345 Modellen
Categorie
Afwerking contact - mating
Fabr.
Dikte afwerking contact - mating
10,0µin (0,25µm)
Serie
Kleur isolatie
Zwart
Verpakking
Buis
Hoogte isolatie
0,136" (3,46mm)
Status onderdeel
Actief
Lengte contact - stijl
0,094" (2,40mm)
Type aansluiting
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl
Kaart naar kaart of kabel
Afwerking contact - stijl
Goud
Aantal posities
Nominale stroom (A)
1A
Aantal posities belast
Alle
Toepassingen
General Purpose, medisch, telecommunicatie
Pitch - mating
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA9T), nylon 9T
Aantal rijen
2
Vorm contact
Vierkant
Rij-afstand - mating
0,050" (1,27mm)