M50-3530642
Productnummer DigiKey
952-3602-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
M50-3530642
Beschrijving
CONN HEADER VERT 6POS 1.27MM
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 6 posities 0,050" (1,27mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
M50-3530642 Modellen
Categorie
Lengte contact - mating
0,118" (3,00mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,091" (2,30mm)
Serie
Totale lengte contact
0,248" (6,30mm)
Verpakking
Box
Hoogte isolatie
0,039" (1,00mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Goud
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - stijl
Tin
Pitch - mating
Materiaal contact
Messing
Aantal posities
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA9T), nylon 9T
Aantal rijen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Aantal posities belast
Alle
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl
Kleur isolatie
Zwart
Shrouding
Zonder mantel
Nominale stroom (A)
1A per contact
Type montage
Mated stapelhoogtes
3,10mm, 4,60mm, 5,40mm