S3STM500HIRHSF1
Productnummer DigiKey
S3STM500HIRHSF1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S3STM500HIRHSF1
Beschrijving
CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dubbele opening Kabelbinders - Houders en bevestigingen Zwart Insteekbaar - Fir Tree
Categorie
Grootte / afmetingen
1,97" L x 0,87" B x 2,17" H (50,0mm x 22,0mm x 55,0mm)
Fabrikant
HellermannTyton
Voor gebruik met/gerelateerde producten
Kabelbinders tot 0,500" (12,7mm) breed