T50R0HSM4
Productnummer DigiKey
1436-1539-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T50R0HSM4
Beschrijving
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Standaard levertijd fabrikant
3 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Standaard, met vergrendeling Zwart 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50 lbs (22,68 kg)
Categorie
Lengte - werkelijk
0,663' (202,00mm, 7,95")
Fabrikant
HellermannTyton
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Zak
Treksterkte
50 lbs (22,68 kg)
Status onderdeel
Actief
Functies
Hittegestabiliseerd
Type snoer-/kabelbinder
Standaard, met vergrendeling
Materiaal
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Lengte - bij benadering
8"
Kleur
Zwart
Diameter bundel
1,97" (50,00mm)
Basisproductnummer
Breedte
0,181" (4,60mm)