2ED020I12F2XUMA1
Productnummer DigiKey
2ED020I12F2XUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
2ED020I12F2XUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
2ED020I12F2XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2ED020I12F2XUMA1
Beschrijving
IC GATE DRVR HALF-BRIDG DSO36-58
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halve brug Poort-drivers IC Inverterend, niet-inverterend PG-DSO-36-58
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2ED020I12F2XUMA1 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Logische spanning - VIL, VIH
1,5V, 3,5V
Fabrikant
Infineon Technologies
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
2A, 2A
Serie
Type ingang
Inverterend, niet-inverterend
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning hoge zijde - max. (bootstrap)
1200 V
Status onderdeel
Actief
Stijg-/afvaltijd (typ.)
30ns, 50ns
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Aangedreven configuratie
Halve brug
Type montage
Opbouwmontage
Type kanaal
Onafhankelijk
Verpakking / doos
36-BSSOP (0,295", 7,50mm breedte), 32 kabels
Aantal drivers
2
Apparaatpakket leverancier
PG-DSO-36-58
Type poort
IGBT
Basisproductnummer
Spanning - voeding
13V ~ 20V