2EDS7165HXUMA1
Productnummer DigiKey
448-2EDS7165HXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-2EDS7165HXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-2EDS7165HXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2EDS7165HXUMA1
Beschrijving
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SOIC
Standaard levertijd fabrikant
48 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halve brug Poort-drivers IC Niet-inverterend PG-DSO-16-30
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2EDS7165HXUMA1 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - voeding
20V
Logische spanning - VIL, VIH
-, 1,65V
Serie
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
1A, 2A
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Stijg-/afvaltijd (typ.)
6,5ns, 4,5ns
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Verpakking / doos
16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)