2EDS8165HXUMA1 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Infineon Technologies
Op voorraad: 1.000
Gegevensblad
Halve brug Poort-drivers IC Niet-inverterend PG-DSO-16-30
2EDS8165HXUMA1
Productnummer DigiKey
2EDS8165HXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
2EDS8165HXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
2EDS8165HXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2EDS8165HXUMA1
Beschrijving
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SOIC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
20V
Logische spanning - VIL, VIH
-, 1,65V
Serie
Stroom - piekuitgang (bron, sink)
1A, 2A
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Stijg-/afvaltijd (typ.)
6,5ns, 4,5ns
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Verpakking / doos
16-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)