BC80740B5003XT is uit productie genomen en wordt niet langer verkocht door DigiKey.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Direct
Diodes Incorporated
Op voorraad: 2.989
Gegevensblad
onsemi
onsemi
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 205
Op voorraad: 10
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel PNP 45 V 500 mA 200MHz 330 mW Opbouwmontage PG-SOT23
BC80740B5003XT
Productnummer DigiKey
BC80740B5003XTTR-ND - Tape & Reel (TR)
BC80740B5003XTCT-ND - Cut Tape (CT)
BC80740B5003XTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BC80740B5003XT
Beschrijving
TRANS PNP 45V 0.5A PG-SOT23
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
DC-stroomversterking (hFE) (min.) bij Ic, Vce
250 @ 100mA, 1V
Fabr.
Vermogen - max.
330 mW
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - overgang
200MHz
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Type transistor
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - collector (Ic) (max.)
500 mA
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
45 V
Apparaatpakket leverancier
PG-SOT23
Vce verzadiging (max.) bij Ib, Ic
700mV @ 50mA, 500mA