BSC020N03LSGATMA1
Productnummer DigiKey
BSC020N03LSGATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC020N03LSGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC020N03LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC020N03LSGATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 28A/100A TDSON
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 28 A (Ta), 100 A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-1
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSC020N03LSGATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
93 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
7200 pF @ 15 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-1
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2mOhm @ 30A, 10V