BSC026NE2LS5ATMA1
Productnummer DigiKey
BSC026NE2LS5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC026NE2LS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC026NE2LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC026NE2LS5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 25V 24A/82A TDSON
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 25 V 24 A (Ta), 82 A (Tc) 2,5W (Ta), 29W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-7
EDA/CAD-modellen
BSC026NE2LS5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
16 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±16V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1100 pF @ 12 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 29W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
25 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,6mOhm @ 30A, 10V