BSC027N06LS5ATMA1
Productnummer DigiKey
BSC027N06LS5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC027N06LS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC027N06LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC027N06LS5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 100A TDSON
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 100 A (Tc) 83W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-7
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSC027N06LS5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,3V @ 49µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
30 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4400 pF @ 30 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
83W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,7mOhm @ 50A, 10V