BSC030N10NS5SCATMA1
Productnummer DigiKey
448-BSC030N10NS5SCATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BSC030N10NS5SCATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BSC030N10NS5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC030N10NS5SCATMA1
Beschrijving
TRENCH >=100V
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 171 A (Tc) 188W (Tc) Opbouwmontage PG-WSON-8-2
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSC030N10NS5SCATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 115µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
88 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6500 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
188W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-WSON-8-2
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3mOhm @ 50A, 10V